سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین فردپارت

قوانین و مقررات استفاده از سایت و فروشگاه فردپارت

استفاده شما از فروشگاه و مجموعه فردپارت و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فردپارت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فردپارت از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

3- اطلاعاتی که در کاتالوگ و روی جعبه کالا موجود است.

از این رو فروشگاه اینترنتی فردپارت هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی فردپارت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمیپذیرد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی فردپارت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات فروشگاه اینترنتی فردپارت شامل قانون حق تکثیر بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی فردپارت می باشد.

فروش و تحویل سفارش در صورتی که فردپارت به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و فعلا شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش نخواهد بود. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه خواهد شد. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه بسته بندی و ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مدت گارانتی و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در کارت ضمانت نامه کالا ذکر شده است. در صورت عدم وجود کارت گارانتی در جعبه محصول، دارای گارانتی اصالت و سلامتی فیزیکی می باشد.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید بلافاصله پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق شماره های مذکور در سایت به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص جایگزین گردد. بدیهی است اگر هنگام تحویل کالا اطلاع رسانی نگردد هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.(خاطرنشان می سازد این بند فقط برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارائه کننده گارانتی پیگیری میگردد)

خریدار بعد از ثبت سفارش فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، لازم به ذکر است 10 درصد از مبلغ به علت ایجاد چرخش مالی در سیستم سایت و پرداخت مالیات بعلاوه هزینه انتقال وجه از خریدار کسر میگردد.

عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، بلافاصله پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تماس تلفنی به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

enemad-logo
تماس با کارشناس